Nowa strona internetowa - wejście z Nowym Rokiem ku przyszłości!

Po blisko rocznej pracy z dumą prezentujemy Państwu naszą nową stronę internetową! Mamy głębokie przekonanie, że jej funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd odpowiadają dzisiejszym standardom jak i oczekiwaniom internautów. Aby w skrócie dowiedzieć się co nowego pojawiło się w zawartości witryny internetowej zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem.

Żmudna, intensywna i czasochłonna ale konsekwentna praca nad nową wersją strony internetowej spółki EUROMETAL doprowadziła do wielu znaczących zmian dla naszych klientów i firm współpracujących. Oto lista najważniejszych udogodnień:
PODZIAŁ TEMATYCZNY NA TECHNOLOGIE:
  • Cała oferta oparta jest na prostej i przejrzystej nawigacji www
  • Łatwe wyszukiwanie interesujących maszyn przypisano kategoriom określających przeznaczenie urządzeń
  • Identycznie opracowany jest dział części zamiennych
CENY I KARTY KATALOGOWE W PDF:
  • Widoczność cen znacznie skraca czas oczekiwania na ofertę przygotowaną indywidualnie
  • Teraz można samodzielnie pobrać w pliku PDF jedną lub więcej ofert maszyn wraz z kartami katologowymi
KONFIGURATOR MASZYN:
To nowoczesne narzędzie ułatwiające precyzyjne dopasowanie wyboru pożądanej obrabiarki. Za pomocą formularza selekcji w błyskawiczny sposób ustawia się filtry zawężające kryteria spodziewanego wyniku. A w kolejnych krokach wybrana maszyna umożliwia jej uzbrojenie w opcjonalne lub dodatkowe wyposażenie. System automatycznie przelicza wartość końcową skonfigurowanej obrabiarki.
POWIĄZANIA TREŚCI:
Wiele odnośników niezależnie do miejsca, w którym znajdujesz się na stronie pozwala na szybkie i łatwe przejście w inne ściśle powiązane z podstawowym tematem przeglądanej treści. Np. będąc w zakładce ze szczegółami konkretnej maszyny, poniżej znajdują się przekierowania do faktycznych instalacji urządzeń oraz filmy ukazujące ich działanie.
NEWSLETTER:
Zapisując się do naszej bazy danych, regularnie otrzymasz na adres mailowy informacje o bieżacych nowościach, obniżkach cen na wybrane produkty, a także inne informacje o planowanych konkursach etc.
PROGRAM PARTNERSKI:
Dla firm pragnących zarobić dodatkowo w pośrednictwie sprzedaży maszyn Eurometalu mamy przygotowany atrakcyjny program lojalnościowy, który obejmuje specjalne rabaty.
SZKOLENIA:
Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym wprowadziliśmy dodatkową ofertę w postaci szkoleń i prezentacji w obrębie urządzeń i technik obsługi sterowania CNC.

Data publikacji: 03.01.2022