Nowości produktowe - m.in. wiertarka słupowa, wiertarko-frezarka...

W ostatnich dniach oferta naszych obrabiarek wzbogaciła się o nowe maszyny. Do wiercenia, rozwiercania, nawiercania czy gwintowania proponujemy wiertarkę słupową EUROMET W40FG, która jest zbliżona parametrami do wyższego modelu W50FG. Drugą nowością jest wiertarko-frezarka MANA MOTO ZX32/76.

Wiertarko-frezarka uniwersalna MANA MOTO ZX-32/76 jest urządzeniem, które idealnie nadaje się dla niedużych warsztatów mechanicznych oraz do celów edukacyjnych w szkołach technicznych. Może być wykorzystywana do produkcji jednostkowej jak i małoseryjnej. Prosta i solidna budowa gwarantuje długotrwałą, bezobsługową pracę bez awarii. Maszyna posiada funkcje wiercenia, frezowania oraz gwintowania. Posuwy stołu znacznie ułatwiają obróbkę płaszczyzn, zapewniają jednolitą, estetyczną powierzchnię po frezowaniu. Wszystkie najważniejsze elementy obsługi urządzenia, takie jak dźwignie i pokrętła, znajdują się w zasięgu ręki operatora.

Wiertarka słupowa EUROMET W40FG ma zastosowanie w zakładach produkcyjnych lub w warsztatach. Cechuje się zwartością mechanizmów i łatwością obsługi. Specjalne zastosowanie to wiercenie pod kątem z zachowaniem wysokich parametrów wiercenia z możliwością obróbki części w szerokim zakresie wymiarów, wykonywanych z różnych materiałów. Solidnie wykonane, wytrzymałe wrzeciono pozwala także na wykonywanie prac frezarskich. Podpora stołu roboczego przesuwa się w górę i w dół z możliwością obracania się o ±180° wokół kolumny. Stół roboczy ma możliwość pochylania się o ±45° równolegle do podpory. Daje to możliwość szerszego zastosowania przy prostej obsłudze. 

Data publikacji: 07.02.2023