Poznaj lepiej ofertę maszyn firmy SOCO!

Pragniemy zwiększyć świadomość jak ważnym producentem obrabiarek do plastycznej obróbki metalu jest tajwańska firma SOCO. Przedsiębiorstwo założone w 1979 roku, z maleńkiej "garażowej" działalności przekształciło się (do obecnych czasów) w lidera maszyn do formowania rur. Gigantyczny rozwój i postęp SOCO uplasował go w czołówce jako trwały i niezawodny partner technologiczny.

Eurometal jako autoryzowany i wyłączny dystrybutor wszystkich produktów SOCO, kładzie nacisk na przybliżenie i podkreślenie znaczenia tego producenta dla firm usługowo-produkcyjnych na terenie Polski. Korzystaj ze sprawdzonych, skutecznych i najlepszych maszyn w swojej branży. Zwiększaj obroty dzięki poprawie jakości i precyzji świadczonych usług dzięki urządzeniom oferowanymi przez Eurometal.

Soco w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt modeli rozmaitych maszyn do gięcia rur, profili i prętów. Ponadto występują zautomatyzowane proste i skomplikowane linie do obróbki blach i rur techniką laserową (Fiber). Oprócz tego posiada całą gamę przecinarek tarczowych oraz kompleksowe rozwiązania do wykończenia profili i rur (fazowanie). Poniżej przedstawiamy zaledwie kilkanaście przykładów firm o światowej renomie i rozpoznawalności, które korzystają z powodzeniem od lat z wypracowanej myśli technicznej wizjonerów SOCO. 

Uniwersalność i bogaty wybór maszyn Soco ma wyjątkowo szerokie zastowanie w wiodących branżach i sektorach produkcyjnych jak niżej.

Tu zobaczysz dostępne modele i ich parametry techniczne: trzpieniowe giętarki do rur i profili, fazowarki do rur, wycinarki laserowe oraz przecinarki tarczowe.


Sektor lotniczy i obronny

Branża samochodowa (automotive)

Branża transportowa (produkcja autobusów i pojazdów ciężarowych)

Sektor związany z produkcją klimatyzacji i systemów wentylacyjnych

Branża motoryzacyjna

Przemysł meblarski

Branża medyczna

Sektor sportowy (gimnastyka i fitness)

Przemysł ciężki (wykorzystawny w budownictwie)

Branża rowerowa

Data publikacji: 16.03.2023