Poznaj lepiej serię CUBO - automatyczne przecinarki taśmowe IMET

Maszyny z serii CUBO - automatyczne przecinarki taśmowe IMET dla Twojego procesu „workflow”! Linia CUBO to automatyczne przecinarki taśmowe dedykowane do każdego profesjonalnego środowiska pracy. Idealne do pracy w warsztatach produkcyjnych oraz hutach produkujących pręty, profile i rury.

Innowacyjny design CUBO skupia się na zapewnieniu zoptymalizowanej jakości cięcia, precyzji oraz dokładnej powtarzalności. Naszym celem jest zaoferowanie szerokiemu gronu odbiorców najlepszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań.

  • 7-calowy ekran dotykowy z łatwym i intuicyjnym interfejsem
  • Do 99 programów cięcia, 40 linii cięcia, 9999 cięć dla każdego programu
  • Sztywna rama piły o przekroju rurowym
  • Automatyczne wykrywanie pierwszego cięcia
  • Obrót piły do 60° ze stopniowaną skalą dla maksymalnej precyzji pozycjonowania

Taśma w końcowym etapie cięcia jest pochylona względem płaszczyzny podstawy imadła. Dzięki takiemu rozwiązaniu skracamy czas cyklu cięcia oraz zwiększamy żywotność narzędzi (np. podczas cięcia profili o przekroju kwadratowym).FLAT i BOX 
Maszyny z serii CUBO dostępne są w dwóch wariantach: FLAT i BOX. Posiadają takie same parametry techniczne, ale z innym systemem ochrony. FLAT mają metalową obudowę, która osłania zintegrowany podajnik w celu zapewnienia bezpieczeństwa operatora. BOX natomiast wyposażony jest w pełny system metalowych osłon ze wszystkich 4 stron tworząc klatkę, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do ruchomych elementów. 
Parametry cięcia i modele 
Dostępnych jest 7 modeli dla linii CUBO, 6 z nich z systemem NC i 1 ze sterowaniem elektronicznym. Możesz wybrać idealne rozwiązanie uwzględniając wymagane wydajności cięcia:
CUBO 300 E FLAT
CUBO 300 NC FLAT
CUBO 300 NC BOX
CUBO 350 NC FLAT
CUBO 350 NC BOX
CUBO 400 NC FLAT
CUBO 400 NC BOX

Data publikacji: 29.11.2022