Technik/elektryk - serwisant obrabiarek do metalu

Poszukujemy do działu technicznego, nowych pracowników o zdolnościach manualnych i zainteresowaniach elektromechaniką.

Stanowisko: TECHNIK/ELEKTRYK - SERWISANT OBRABIAREK DO METALU

Opis stanowiska:
  • naprawa obrabiarek na terenie zakładu
  • konserwacja maszyn
  • serwisowanie obrabiarek do metalu u naszych klientów
  • uruchomienie maszyn
  • analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej
Wymagania:
  • praktyczna znajomość zagadnień elektryki/elektroniki: budowy oraz serwisowania
  • praktyczna znajomość zagadnień mechanicznych
  • uprawnienia do 1kV – eksploatacja
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja
Mile widziane:
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
  • czytanie rysunków technicznych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie: 6 500 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę) lub 8 500 zł brutto miesięcznie (własna działalność)
  • niezbędne narzędzia pracy

Konsultant